понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Господар на своїй землі.

27 жовтня в бібліотеці села Сасів відбулася година інформації по газеті "Добрий господар" "Господар на своїй землі."


Мета заходу:Навчити юнацтво реально оцінювати екологічну ситуацію; виховувати шанобливе ставлення до всього живого, любов до рідної землі, пробуджувати пізнавальний інтерес, виховувати почуття відповідальності за збереження природи.

середа, 24 жовтня 2018 р.

СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КНИГИ


Не оминайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки,
Нема прекрасніших доріг,
Ніж в цей вселюдський храм науки



24 жовтня бібліотекар завітала на бібліомандри „Книгу читай, розуму набирай” до учнів 3 класу Сасівського НВК, яке відбулося в рамках Свята української книжки. 


Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та день сьогоднішній, вона веде нас у захоплюючу подорож по країні Знань: розповідає про те, як вирощують хліб і зводять будинки, варять сталь і приборкують ріки. Як не можна жити без повітря, води та хліба, так не можна жити і без книги. Недарма і прислів’я є: «Хліб годує тіло, а книга — розум».




Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.










пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

ДЕНЬ КОЗАЦТВА

18 жовтня спільною роботою бібліотеки і дитячого будинку "Рідний дім" було проведено день козацтва "Про життя козацьке славне."









14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою. І. до речі, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

вівторок, 16 жовтня 2018 р.

Свято учасників АТО

Улюблена Богом перлина
Для всіх українців одна —
Козацька моя Україна,
Хлібів золотих сторона.
Негодами лютими бита,
Віками ти йшла до мети,
Тобі в небі зорею світити,
І волю, і долю знайти






Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист — це найперший обов’язок народів.Для українців такою землею є Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків. Шануймо героїчну історію нашого великого народу.

 
 









12 жовтня в селі Сасів відбулося покладання квітів до памятника "Борцям за волю України".
15 жовтня відбувся вечір-зустріч учасників АТО Сасівської сільської ради.
Спільна робота школи, культури та сільської ради.






понеділок, 1 жовтня 2018 р.

ІІ фестиваль «У колі «Родинного дерева»

30 вересня відбувся ІІ фестиваль «У колі «Родинного дерева» в якому взяли участь користувачі бібліотеки.



ДЕНЬ БІБЛІОТЕКАРЯ


Бібліотекарі ідуть
І факел знань в руках несуть.
Потрібно всім цінить їх труд –
Без них всі книги пропадуть.

29 вересня в бібліотеку села Сасів завітали користувачі  на "Вечірні посиденьки." 
Є багато див землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. І завжди цей смолоскип був у руках бережливих, надійних, у ваших руках, дорогі бібліотекарі. Тому зовсім не випадково, у рік тисячоліття літописання і книгодрукування Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.


Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та  їх матері Софії (мудрості) відзначається це свято. А дарують людям вічну мудрість книг бібліотекарі. Свято бібліотек –це, передовсім, свято книги, великдень нашого духу, що починається із Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із «Кобзаря» Шевченка, через святий собор Гончара і чорну голгофу Стуса, катівні Теліги і душевний біль Ліни Костенко.
.

 Ідіть до мене, читачі,
І зблизька, і здалека.
Я жду вас радісно завжди:
 Я ж - БІБЛІОТЕКАР!